Türkiye Cumhuriyeti

Rotterdam Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız

 

 
Ali Namık Aykaç
Başkonsolos (MM)
01.01.1968-01.01.1972
İlhan Akant
Başkonsolos (MM)
01.01.1972-01.01.1974
Mehmet Saip Sungurtekin
Başkonsolos (MM)
01.01.1974-01.01.1975
Bedrettin Tunabaş
Başkonsolos (MM)
01.01.1975-01.01.1978
Kemalettin Demirer
Başkonsolos (MM)
01.01.1978-01.01.1982
Zübeyir Bensan
Başkonsolos (MM)
01.01.1982-01.01.1986
Cihat Alpan
Başkonsolos (MM)
01.01.1986-01.01.1990
Ali Üstün
Başkonsolos (MM)
01.01.1990-01.01.1994
Erkurt Onart
Başkonsolos (MM)
01.01.1994-01.01.1999
Serpil Alpman
Başkonsolos (MM)
01.01.1999-01.01.2001
Sına Yurtoğlu
Başkonsolos (MM)
01.01.2001-01.01.2005
Ahmet Akif Oktay
Başkonsolos (MM)
01.01.2005-01.10.2007
Esen Altuğ
Başkonsolos (MM)
01.10.2007-01.10.2011
Togan Oral
Birinci Sınıf Başkonsolos
01.10.2011-15.09.2015
Sadin Ayyıldız
Daire Başkanı (MM)
01.10.2015-